Vacatures

Wil jij misschien bij ons komen werken? Bekijk hier het overzicht van alle vacatures van Shabu Shabu. Heb je vragen of wil je direct solliciteren? Stuur ons een email naar info@shabushabu.nl of naar het e-mailadres in de afbeelding van de desbetreffende vestiging.

Shabu Shabu Rotterdam Zuid

Horeca Topper (bediening)

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
rotterdamzuid@shabushabu.nl

Shabu Shabu Nijmegen

Horeca Topper (bediening)

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
nijmegen@shabushabu.nl

Shabu Shabu Leiden

Bartender & Horeca Topper

40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
leiden@shabushabu.nl

Shabu Shabu Alphen aan den Rijn

Horeca Topper (bediening) & Razendsnelle bezorgers & Sushichef & Messcherpe keukenhulp

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
alphen@shabushabu.nl

Shabu Shabu Rotterdam Alexandrium

Horeca Topper (bediening)

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
megastore@shabushabu.nl

Shabu Shabu Amersfoort

Horeca Topper
Razendsnelle bezorgers

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
amersfoort@shabushabu.nl

Shabu Shabu Zoetermeer

Horeca Topper (bediening)

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
zoetermeer@shabushabu.nl

Shabu Shabu Hoofddorp

Horeca Topper
Razendsnelle bezorgers

20 tot 40 u/w (parttime en fulltime)

Bij interesse:
hoofddorp@shabushabu.nl

Shabu Shabu Dordrecht

Horeca Topper (bediening)

40 u/w (fulltime)

Bij interesse:
dordrecht@shabushabu.nl

Shabu Shabu Nijmegen

Leerling kok

20 u/w (parttime)

Bij interesse:
nijmegen@shabushabu.nl

Shabu Shabu Rotterdam

Horeca Topper

20 tot (parttime)

Bij interesse:
rotterdam@shabushabu.nl

Shabu Shabu Dordrecht

Leerling kok

20 u/w (parttime)

Bij interesse:
dordrecht@shabushabu.nl

Shabu Shabu Amsterdam

Bediening

Parttime en fulltime

Bij interesse:
rembrandtplein@shabushabu.nl