Vacatures

Wil jij misschien bij ons komen werken? Bekijk hier het overzicht van alle vacatures van Shabu Shabu. Heb je vragen of wil je direct solliciteren? Stuur ons een email naar info@shabushabu.nl of naar het e-mailadres in de afbeelding van de desbetreffende vestiging.

SHABU SHABU Alphen aan den Rijn

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
alphen@shabushabu.nl

SHABU SHABU Amersfoort

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
amersfoort@shabushabu.nl

SHABU SHABU Rotterdam Alexandrium

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
megastore@shabushabu.nl

SHABU SHABU Leiden

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
leiden@shabushabu.nl

SHABU SHABU Ede

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
ede@shabuexperience.nlal

SHABU SHABU Zoetermeer

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
zoetermeer@zoetermeer.nl

SHABU SHABU Apledoorn

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
apeldoorn@shabushabu.nl

SHABU SHABU Rotterdam Zuid

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
rotterdamzuid@shabushabu.nl

SHABU SHABU Den Haag

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
Denhaag@shabushabu.nl

SHABU SHABU Rotterdam Centrum

Gezocht: Parttime bediening

Bij interesse:
Rotterdam@shabushabu.nl